Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Servier Polska Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Servier, w celach marketingowych administratora oraz podmiotów z Grupy Servier.

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Servier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 10 (dalej „Servier”), jako administratora danych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawieochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (w skrócie „RODO”). Podane przez państwa dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji medycznych oraz informacji dotyczących produktów oferowanych przez podmioty z Grupy Servier. Dane te mogą być przetwarzane przez Servier oraz podmioty działające w jego imieniu - podwykonawców Servier. Dane będą przechowywane przez Servier do czasu wycofania zgody.

Informujemy, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów – do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji medycznych i handlowych drogą elektroniczną na podane przeze mnie adresy elektroniczne.

W celu uzyskania kodu do aplikacji eEKG potwierdź swoje uprawnienia lekarza. Kod zostanie przesyłany na podany adres e-mail.