Chcesz łatwiej i szybciej opisywać EKG?
eEKG to innowacyjne narzędzie edukacyjne stworzone dla lekarzy przez lekarzy.Czy chcesz poznać tajniki opisu EKG? A może nauczyć się je opisywać jeszcze lepiej niż dotychczas? Pomoże Ci w tym algorytm opisu krzywych, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie załamki EKG.
eEKG jest również bogatym źródłem wiedzy w postaci interaktywnych przypadków klinicznych.
Obejrzyj film.
Zdobądź kod
do aplikacji.
W celu uzyskania kodu do aplikacji eEKG potwierdź swoje uprawnienia lekarza. Kod zostanie przesyłany na podany adres e-mail.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Servier Polska Sp. z o.o., 01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 10 (dalej „Servier”), jako administratora danych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych („RODO”). Podane przez Państwa dane będą przetwarzane przez Servier w celach wskazanych w treści zgody. Dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i uzupełniania oraz w zakresie wynikającym z przepisów – do usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kontakt w zakresie przetwarzania danych: dane.osobowe@servier.com lub korespondencyjnie. Pełna treść Polityki Prywatności: https://servier.pl
W przypadku wystąpienia działań niepożądanych lub innych kwestii dotyczących bezpieczeństwa produktów leczniczych firmy Servier prosimy o przekazanie zgłoszenia do Urzędu Rejestracji Produktów Lecznicznych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub skorzystanie z formularza Zgłoszenia Działań Niepożądanych na naszej stronie internetowej https://servier.pl/content/zgloszenie-podejrzenia-dzialania-niepozadanego
Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji marketingowych lub handlowych drogą elektroniczną lub telefoniczną za pomocą wskazanych przeze mnie poniżej kanałów kontaktu (zaznaczenie każdego kanału kontaktu jest dobrowolne):